Sevgililer Günü Mesajları 2018

Herkes merakla 14 Şubat 2018 sevgililer gününün gelmesini bekledi ve zaman su gibi geçti, sevgililer günü geldi. Sevgilinize hediyelerinizi almış olabilirsiniz ve verdiniz ya da vereceksiniz. Ancak sevgililer günü mesajları ile almış olduğunuz sevgililer günü hediyelerini daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Sizlere sevgililer günü mesajları 2018 için önerilerde bulunacağız.

Sevgililer Günü Mesajları 2018

■ İlk değilsen bile son aşkımsın. Sen benim arkadaşım, sırdaşım, yol arkadaşım, iyi ki hayatımdasın. Seni çok ama çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

■ Hayatımın tek aşkı, dünyamın en değerli varlığı, sevgililer günün kutlu olsun.

■ Aşkım! Benim için dünya bir yana, sen bir yanasın. Sadece sevgililer günü değil, birlikte olduğumuz her günümüz kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

■ Hayat özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz bitanem.

■ Sen benim mutluluk saçan güneşim… Sevgililer günün kutlu olsun.

■ Sen benim hayatıma neşe katan, hayatımı anlamlandıran… Biriciğim. Bana yaşattıkların için sana çok teşekkür ederim. İyi ki benimlesin. Sevgililer günümüz mutlu olsun.

■ Sen benim içimde beliren nedensiz bir gülücük, güne keyifle başlayıp; günü keyifli bitirme sebebim, içimde büyüyen sonsuz sevgim… Tüm bunlar için neden aradım ve bir tek seni buldum hayatımda. Ey aşk! Meğer ben ömrümce seni aramışım. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

■ Sevgililer günü hediyelerinin en güzeli: Bir kuş olup yanına gelmek, seni doyasıya öpüp koklamak ve bir daha sarılmamacasına bırakmak olsa gerek. Sevgililer günün kutlu olsun sevgilim.

■ Bizim yüreklerimiz bir bedende can olmuş; bu sevdayı ömür boyu yaşamamak mı olur? Yanımda sen, canımda cansın. Sevgililer günün kutlu olsun can tanem.

■ Sensiz hayatım o kadar anlamsız ki, düşünemiyor, uyuyamıyor, yaşayamıyorum. Bu düşünce bile beni delirtiyor. Beni sensiz bırakma. Hep yanımda ol. Beni öldürme be gülüm! Sevgililer günün kutlu olsun.

■ Yaşanan güzelliklerin imkansız geldiğini düşündüğümüz anlar vardır ya, imkansız olduğun için aşığım sana… Sevgililer günün kutlu olsun bebeğim. Seni çok seviyorum.

■ Gecenin karanlığı örter tüm kötülükleri, Hayat oyun oynamaya başlar insana ve tam bu anlarda sönük kalır yıldızlar. Senin yoluğun da benim gecem olur. Sana bir beyaz güvercin gönderiyorum, mutluluk, sevgi, sadakat ve umut getirecek. Al onları ve ikimiz için sakla. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Tüm bu sevgililer günü mesajları ile birlikte, oluşturacağınız romantik bir ortamda, hediye almadan dahi sevgililer gününü çok iyi bir şekilde kutlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir