Eski Sevgilimi Unutmak İstemiyorum Onu Geri İstiyorum Ben

Sizin SorularınızCategory: AyrılıkEski Sevgilimi Unutmak İstemiyorum Onu Geri İstiyorum Ben
gamze öztürk asked 1 sene ago

Eski sevgilimi unutmak istemiyorum onu geri istiyorum diyen pek çok İlişkiDanışmanım takipçisi vardır. Onlardan birtanesi de Gamze Öztürk. Bize eski sevgilisi ile arasında yaşananlardan kısaca söz eden Gamze, onu unutmak istemediğine değiniyor.

Eski sevgilimi unutmak istemiyorum onu geri istiyorum diyen biri mutlaka onu çok sevmiştir. Onsuz bir hayatı yaşayamayacağını düşünüyordur. Hatta kendini, elinden oyuncak bebeği alınmış gibi dahi hissedebilir. Bakalım Gamze için durumlar bu şekilde mi?

Eski Sevgilimi Unutmak İstemiyorum Onu Geri İstiyorum

Eski sevgilimi unutmak istemiyorum onu geri istiyorum diyen takipçimizin anlattıkları şu şekilde:

Eski Sevgilimi Unutamıyorum
Eski Sevgilimi Unutamıyorum Onu Geri İstiyorum

Yaklaşık 3 ay önce her zamanki çıkan sebeplerden kavga ettik. Ancak son zamanlarda çok fazla kavga ediyorduk; mesafelerden ve kıskançlıktan dolayı. Bu sebepten fazla yükseldim. Olmadığını, bitmesini istediğini söyledi.

Kalktım, onun olduğu şehre gittim. Konuştuk, olmadığını; geleceğe kaygı duyduğunu, içinden bir şeylerin kaybolduğunu… söyledi. Çözmeye çalıştım; yanaşmadı. Kendine ait problemlerini bile bana yükledi.

İkimiz de ağlaya ağlaya ayrıldık. 1 hafta geçmeden sosyal medyada fazla aktif olmaya başladı. Fotoğraflar, farklı kızlarla konuşmalar (benim bildiğimi bilmiyordu)… Benim bildiğimi öğrenince farklı kızlarla konuşup beni üzdüğü için pişman olmuş sonradan arkadaşıma söylemiş.

Doğum günümde de mesaj attı, mesafeli şekilde, utancını belli eden şekilde… Bu süreç içinde 1 defa aradım onu çok ihtiyacım olduğu için. Onun dışında ne aradım ne mesaj attım. Çevresindekilere birleşirsek her şey daha kötü olacak diyormuş.

2 buçuk senelik bir ilişki var ortada ve ben yok etmek istemiyorum. Beni sevdiğini biliyorum ancak bu kadar isteksizken ve bize olmaz gözüyle bakıyorken ne yapabilirim? Eski sevgilimi unutmak istemiyorum onu geri istiyorum Şimdiden teşekkürler…

1 Answers
Almina Staff answered 4 sene ago