Bir Erkeği Etkilemek İçin Nasıl Mesaj Atılır

Erkeklere Mesaj Atarken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Erkeklere mesaj atarken dikkat edilmesi gerekenler İlişkiDanışmanım takipçisi tüm kadınlar tarafından merak ediliyor. Acaba yanlış bir şey mi yazarım? Alınır mı? Yanlış mı düşünür?… Aslında bir kadın olarak incitilmemesi gereken sizsiniz. Fakat birlikte olduğunuz kişiye karşı hassas olmanız da güzel elbette.

Günümüz teknoloji çağında, aşklarımızı bile mesajlarla anlatır olduk. Dünyanın farklı iki ucundaki insan birbiri ile aşk yaşamakta. Elimizden gelse sanal nikah bile kıyacak durumdayız. Ancak tam da bu noktada önem kazanan detay: Erkeklere mesaj atarken dikkat edilmesi gerekenler

Erkeklerin sevmediği mesajları onlara göndermemek gerekiyor. Erkeklere atılmaması gereken mesajların neler olduğunu merak ettiniz değil mi? O halde hemen paylaşmaya başlayalım. Fakat bu noktada şu detayı da hatırlatmak isteriz: Aynı hassasiyeti o da size göstermeli.

Yoksa siz kendisine elinizden geldiğince ince davranmaya çalışırken onun kaba tavırlarıyla karşılaşıyorsanız boşa bir çabanız var demektir. Bu aşamada bu kişi ile olan birlikteliğinizin size çok faydası olmayacağını; uzun sürmeyeceğini üzülerek belirtmek isteriz.

Erkeklere Mesaj Atarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkeklere mesaj atarken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi sahibi olmanız halinde daha sağlıklı, sorunsuz giden, karşılıklı saygıya dayalı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Yani bir erkeğe ne yazıp ne yazmamanız gerektiğini bilirseniz sadece o değil, siz de mutlu olursunuz.

Bir Erkeği Etkilemek İçin Nasıl Mesaj Atılır
Erkeklere Mesaj Atarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

O halde erkeklere mesaj atarken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgileri maddeler halinde sıralayalım:

• Erkekler çok fazla ilgiden sıkılıyorlar. Bu belki de bağlanma korkusundan dolayı ortaya çıkan bir durum olabilir. Ancak henüz flört aşamasında olduğunuz ya da ilişkiye yeni başladığınız bir erkeğe çok özlediğinizi yazmak; hatta onunla çok fazla ilgilenmek size bir kazanç sağlamaz.

Hele bir de yanından yeni ayrıldığınızda… Tamam, birlikte çok güzel vakit geçirmiş olabilirsiniz. Onu gerçekten çok seviyor olabilirsiniz. Bu tür ilgi içerikli şeylerin hoşuna gideceğini de düşünebilirsiniz…

Ama onu kendinizden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramaz. Bu nedenle erkeklere atılmaması gereken mesajlar arasında ilk sırada yer alır özledim kelimesi…

• Erkeklerin sevmediği mesajlardan bir diğeri de küçük kız çocukları gibi konuştuğunuz mesajlar. Siz bu davranışınızın, onun hoşuna gittiğini düşünebilirsiniz. Ama o bir bebekle değil, muhtemelen yetişkin biri ile birlikte olduğunu düşünmek istiyor.

Tıpkı, anne şefkati değil de bir kadın şefkatini istediği gibi… İşte bu nedenle, kendiniz olun ve taklit yapmaktan uzak durun.

Bir Erkeği Etkilemek İçin Nasıl Mesaj Atılır?

Bir erkeği etkilemek için nasıl mesaj atılır? Henüz sevgili aşamasında olmayabilirsiniz. Ya da belki evlisinizdir bile. Bunun pek bir önemi yok. Partnerinizi etkilemek isteyebilirsiniz. Hatta özel bir gecenin öncesinde onu etkilemek adına bile ona mesaj atabilirsiniz. Peki ne yazmalısınız?

Bir erkeği etkilemek için nasıl mesaj atılır? Maddeler halinde anlatalım.

• Diyelim ki bir mesaj attınız ve cevap vermedi. Belki bir işi vardı. Belki de cevap vermek istemedi… Her iki ihtimal de olabilir. İşinizi şansa bırakıp da yoğun olduğunu düşünerek bir mesaj daha göndermeyin.

Bırakın kendisi sizin mesajınıza cevap versin. Merak ediyor olabilirsiniz ama sizin merakınız onun sık boğaz olmasına, yani sıkılmasına neden olur ki bunu istemezsiniz… İstemezsiniz çünkü kaçar sizden.

• Diyelim ki sorun yok. Akıcı bir sohbetin içerisindesiniz. Ama bir anda mesajınıza cevap yazmadı. Bu noktada kesinlikle, nerdesin diye sormayın. Sizinle sohbet etmek isteyen erkek zaten hiç bir şekilde iletişimi kopartmayacaktır.

Tek bir soru ile onu kendinizden uzaklaştırabilir hatta tamamen ortadan kaybolmasına neden olabilirsiniz. Hesap sormayın. İşinize gelmiyorsa bırakın gitsin.

• Önceliğinizin kendisi olduğunu ona çok fazla hissettirmeyin. Hatta zaten önceliğinizi o yapmayın. Bırakın her zaman son mesajı o atsın. Her koulda cevap verme derdine düşmeyin. Onun öncelikleri varsa sizin de olabilir.

• Erkeklerin sevmediği mesajlardan bir diğeri de, içerisinde emojiler bulunduran mesajlardır. Gülebilirsiniz, mutlu olabilirsiniz. Ama bunu emojilerle yansıtma alışkanlığınız varsa hemen vazgeçin. Yazmış olduğunuz bir güzel mesaj, küçücük bir emoji dolayısı ile tüm değerini yitirebilir.

• Gün içinde canınızı sıkan şeyleri onunla çok fazla paylaşmayın. Somurtmayın. Bu davranışınız, onun da canının sıkılmasına ve sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Hiç kimse bir başkası ile can sıkıntısı yaşamak için birlikte olmuyor. Hatta artık günümüzde insanlar, sorunlardan olabildiğince uzaklaşıyor.

• Erkeklere atılmaması gereken mesajlardan bir diğeri de “Peki” sözcüğü… Siz her ne kadar uslu bir kız olup, onun sözünü dinlemek adına da yazmış olsanız, o bunu belki de trip attığınız şeklinde algılayacak ve konuşmanız bir anda tartışmaya dönüşecektir. Mutlaka yazdıklarınızı açıklamalısınız.

• Ondan hoşlandığınızı, onu sevdiğinizi ya da benzeri şeyleri ilk kez söylemek istediğinizde, bunun için mesaj atmayı tercih etmek yerine yüz yüze olmayı tercih edin. Kendinizi onun yerine koyun. Evlenme teklifini mesajla mı almak isterdiniz?

• Erkeklere mesaj atarken dikkat edilmesi gerekenlerden bir diğeri de arkadaşlarınızla buluşacağınızı ona haber vereceğiniz an… Kilit cümle: arkadaşlarla buluşacağız değil, Aslı ve Özge ile bir kahve içeceğiz olmalı. Bu sayede aklına kötü düşüncelerin gelmesini engellemiş olursunuz.