Erkekler Neden Yalan Söyler

Erkekler Hangi Yalanları Söyler?

Erkekler hangi yalanları söyler? İlişkiDanışmanım takipçilerinin en merak ettiği sorulardan biri bu. Çünkü kadınlar erkeklere olan gardlarını buna göre alırlar. İlk buluşma, hem kadın; hem de erkek için heyecan vericidir.

Erkeğin üstün olduğunu düşündüğümüz bir toplumda yaşıyoruz. Bu nedenle erkeklerin söylediği yalanlar hakkında kadınlar olarak bilgi sahibi olmamız gerekiyor.

Eğer ki bir erkekte aradığımız kriterler varsa, bu kriterlere bakarak bir ilişkiye başlayıp başlamamak konusunda karar veriyorsak, erkekler hangi yalanları söyler sorusunun yanıtları hakkında mutlaka bilgi sahibi olmalıyız. Siz merak etmeyin. Biz size bu konuda yardımcı olacağız.

Erkekler Hangi Yalanları Söyler?

Erkekler hangi yalanları söyler konusu hakkında sahip olduğumuz tüm bilgileri maddeler halinde sizlerle paylaşacağız. Bu sayede kendinizi yeni tanıştığınız bir erkeğe karşı rahatlıkla koruyabilir ya da en azından iyi niyetinizden faydalanmasına izin vermemiş olursunuz.

Erkekler Neden Yalan Söyler
Erkekler Hangi Yalanları Söyler

• Malesef ki erkeklerin, kazançları ile değerlendirildikleri bir toplumda yaşıyoruz. Bunun her ne kadar böyle olmadığını söylesek de… Erkekler bunu biliyor tabi ki. Dolayısı ile erkeklerin söylediği yalanlar arasında ilk sırada maddi durumları yer alıyor.

Direk ben çok zenginim demiyor elbette. Ama gittiği tatilleri, kaldığı otelleri, işinde çok başarılı olduğunu… anlatarak zengin olduğunu söylemeye çalışıyor. Ancak emin olun onun da kredi kartı borçları ve yapması gereken ödemeleri var.

• İlk buluşmada erkeklerin söylediği yalanlardan bir diğeri de yaşadığı yerdir. Aslında temelde bu da maddiyatla alakalıdır. Ailesinin ya da arkadaşlarının yanında kaldığını söylerse kendini geçindiremediğini düşünebilirsiniz.

Bu nedenle siz sormazsanız o size yaşadığı yerden bahsetmez. Ancak siz sorarsanız ve ailesi ya da arkadaşları ile kaldığını söylerse, arkasından da geçici olarak diye ekleyecektir.

• Kadınlar tarafından vazgeçilmeyen erkekler arasında spor yapanlar yer almaktadır. Spor yapan bir erkek bir kadına güven verir. Bu nedenle, bunu bilen erkek arkadaşınız size ilk buluşmada spor alışkanlıklarından söz edebilir. Aslında olmayan… Bunun yerğine haftada bir kaç sefer de Adana yiyordur hatta…

• Yaşadıkları son ayrılıkta suçlunun kendileri olduğunu kesinlikle itiraf etmezler. Bunu sadece ilk buluşmada değil, hiç bir zaman itiraf etmeyeceklerdir. Her erkeğin ayrıldığı sevgilisi suçludur.

• Erkeklerin söylediği yalanlardan bir diğeri de meslekleri olabilir. Bir doktor ise tabi ki yalan söylemeye ihtiyacı yoktur. Ancak yapmaktan hoşlanmadığı bir mesleği varsa size bu konuda ufak da olsa yalanlar söyleyebilir.

Peki sizce erkekler hangi yalanları söyler?