Sevgililer Gününde Erkeğe Ne Alınır?

Pek çok kişi internet üzerinde, sevgililer günü 2018 ne zaman sorusunun yanıtlarını arıyor. Ancak sevgililer günü her sene 14 Şubat’ta kutlanır; yani anneler günü ya da babalar günü gibi farklı bir tarihi yoktur. Hal böyle olunca, sayılı günler kalan sevgililer günü 2018 için, sevgililer günü hediyesi arayışı içerisine girmiş bulunabilirsiniz. Aklınızda, kadınsanız, sevgililer gününde erkeğe ne alınır; sorusunun yanıtları dolaşmaya başlamış olabilir. Eğer biraz da yaratıcı olmak istiyorsanız, işte sizin için farklı sevgililer günü hediyesi önerilerimiz:

Sevgililer Gününde Erkeğe Ne Alınır?

■ Klasik bir tabir vardır: Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Bu nedenle, sevgililer günü 2018’de erkek arkadaşınıza, kendi ellerinizle hazırlamış olduğunuz, sadece onun sevdiği yemeklerden oluşan şık bir akşam yemeği armağan edebilirsiniz. Ancak sunumun da romantik; aynı zamanda da şık olması gerektiğini unutmayın. Malum, sevgililer günü…

■ Mektuplar, ne kadar da eski zamanlarda kaldılar değil mi? Pek çoğumuz hayatında hiç mektup yazmadı belki de… Çünkü internet çocuklarıyız. Anlık mesajlaşma uygulamalarımız var. Mail atabiliyoruz. Hatta web sitesi hazırlayabiliyoruz. Ancak siz sevgililer gününde farklı bir şey yapmak için, erkek arkadaşınıza, içerisinde duygularınızı samimi olarak anlatan bir mektup yazabilirsiniz.

■ Hiç bir erkek kol saatine hayır demez; nasıl ki hiç bir kadın küpeye hayır demezse… Bu nedenle sevgililer günü hediyesi olarak kol saati almayı tercih edebilirsiniz. Ancak alacağınız kol saatini, erkek arkadaşınızın beğenebileceği türden, giyim tarzına uygun şekilde almayı unutmayın.

■ Kadınlar gösterişe erkeklerden daha fazla düşkündür. Erkekler, maddi değeri olmayan hediyelerle de rahatlıkla mutlu olabilirler. Ancak emek verdiğinizi bilmek şartı ile… İşte bu nedenle, eski anılarınızdan oluşan resimlerinizi toplayıp bir fotoğraf albümüne dönüştürebilir ve bunu sevgililer günü hediyesi olarak erkek arkadaşınıza verebilirsiniz.

■ Sevgilinizle çekilmiş fotoğraflarınızdan bir tanesini; hatta en beğendiğinizi puzzle haline getirerek, sevgililer günü 2018’de erkek arkadaşınıza bu puzzle’i hediye edebilirsiniz. Hatta sonrasında oturup birlikte de oynayabilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

■ Cüzdan, erkeklerin en sık kullandığı eşyalardan bir diğeridir. Kolay taşınabilir şık bir cüzdanı sevgilinize armağan ettiğinizde, rahatlıkla ve severek kullanacağından emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir