Sevgililer Gününde Ne Yapmalı?

Her yıl olduğu gibi bu yıl de sevgililer günü 2018 için gün saymaya başladık. Sevgililer gününde ne yapmalı sorusu daha çok sevgilisi olanları ilgilendiriyor. Sevgililer gününde yapılabileceklerle genellikle evli çiftler ilgilenmiyor. Aslında bu durum tamamen ilişki katili. Evliliğinizi monotonlaştırmayın, ilişkinizi monotonlaştırmayın. Bizden geçti demeyin. Sizlere biraz sonra, sevgililer gününde yapılabileceklerin listesini vereceğiz. Her yıl sadece bir hediye ile geçiştirmiş olduğunuz sevgililer gününü bu yıl farklılaştırın. Sevgililer günü 2018 sizin bahaneniz olsun; ilişkinize heyecan katın. İşte bu noktada yapabileceğiniz farklı şeylerden bazıları:

Sevgililer Gününde Ne Yapmalı?

■ Güne güzel bir kahvaltı ile başlayın. Kalpli kurabiyeler ve pizzaların, keklerin olduğu bir kahvaltıya sevgiliniz bayılacak. Hatta eğer evliyseniz eşiniz için sevgililer günü yemeklerini hazırlamak sizin açınızdan daha kolay olacaktır. Eğer pizza yapmak istemezseniz, zor gelirse ki sevgililer günü 2018 tam da hafta içine denk geliyor, firmalar tarafından sevgililer gününe özel olarak hazırlanan kalpli pizzaların siparişini verebilirsiniz. Diğerleri için kalıp kullanacağınız için, gerek kek, gerek kurabiyeye kalpli şekil vermek sizin için zor olmayacaktır.

■ Sevgililer gününde yapılabileceklerden bir diğeri de, eğer sevgilinizin arabası varsa, arabasının camına bir not yapıştırmaktır. Bu nota istediğiniz her şeyi yazabilirsiniz. Ama cama yapıştıracağınız için herkesin görebilecek olma ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız. Bununla birlikte, sevgiliniz için bu davranışınız oldukça havalı olacaktır. Malum, herkes, kendisini çok seven bir sevgilisi olduğunu görecek…

■ Sevgililer gününde sevgilinize yapmak istediklerinizin tamamını, teker teker küçük kartlara yazın. Sonrasında bu kartları bir kutunun içerisine yerleştirin. Ardından sevgilinize kutunun içerisinden sıra ile kartları çektirin. Veher çıkanı ona uygulayın… Çok romantik olan bu sürpriz emin olun çok hoşuna gidecek.

■ Sevgililer gününde ne yapmalı sorusunun yanıtlarından bir diğeri de ilk buluştuğunuz yere gitmek. Her neresi olursa olsun, ilişkinizi ilk günkü tazeliğine geri döndüreceğinizi unutmayın. Böylece anılarınız canlanacak, sanki her şey yeniden başlayacak…

■ Sevgililer gününün öncesinde minik notlar hazırlayın. Sonrasında bunların birbirini takip etmesini sağlayın. Ardından sevgililer gününde sevgilinize başlangıç notunu ulaştırın. Notlar birbirini takip etsin ve sevgilinizi ya aldığınız hediyeye ya da size getirsin…

■ Öğle yemeğinde çalıştığı yere gidip onu yemeğe çıkartın. Ve ayrılırken de, akşam onu bekleyen romantik bir sürprizin olduğunu söyleyin… Bırakın akşama kadar sizi düşünsün.

■ Yine evli iseniz uygulayabileceğiniz bir yöntem: Sabah güne ondan önce başlayın. Sonra banyonun aynasına rujunuzla romantik bir not yazın. Rujun renginin de onun sevdiği türden olmasına dikkat edin.

■ Gün içerisinde onun kullandığı eşyaların içerisine küçük notlar ve kalpli çikolatalar yerleştirin. Bu onun için romantik bir sürpriz olacaktır.

■ Diskoya gidip, gece boyu dans edebilirsiniz. Ama bu tür etkinlikleri sevgiliniz de seviyorsa yapın. Aksi halde o somurturken siz eğlenirsiniz. Bir de yaptığınız sürprizden mutlu olmadığı için üzülürsünüz.

■ Lunaparka gidin. Çarpışan arabalar ve balerin gibi oyuncaklara binerek adrenalininizi yükseltin.

■ At çiftliklerine gidebilir, uygun fiyatlı farklı bir etkinlik deneyebilirsiniz. Tabi bu noktada at binmeyi bilip bilmemeniz de önemli. Gününüzü hastanede geçirmek istemezsiniz herhalde…

■ Eğitim gerektiren bir diğer şey de paraşüttür. Ama heyecanınızı üst seviyede yaşamanızı sağlar. Kapadokya’ya gidip balon turuna da katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir