Sevgilimle Evlenmeli Miyim?

Hayatımızda olan insana bağlılığımız, ona olan aşkımız gözümüzü kör edebilir ve onun, bizim için ideal koca olduğunu düşünebiliriz. Ancak bir zaman sonra, belki de bize alışmaya başladığında ve kendi olmaya alıştığında, onun aslında bizim için sandığımız kadar iyi bir ideal koca adayı olmadığını düşünebiliriz… Peki sizin aklınızdan hiç, sevgilim benim için doğru insan mı, sevgilimle evlenmeli miyim gibi sorular geçiyor mu? Onun sizin için ideal koca adayı olup olmadığını anlamak için, sizlere aktaracağımız detayları gözden geçirebilirsiniz…

Sevgilim Benim İçin Doğru İnsan Mı?
Sevgilimle Evlenmeli Miyim?

■ Zor durumlarda verdiği tepkileri gözden geçirin. Eğer kararlı bir şekilde yanınızda duruyorsa, söylediği güzel sözlerin yanında, sorunlara çözüm önerisi de getiriyorsa, sizin için ideal koca olabilir.

Erkeklerin Kadınlarda Sevmedikleri Şeyler Nelerdir?

■ Koca adayı, aynı evi paylaşacağınız insan demektir. Ve günümüz kadınlarının çalıştığını da düşünecek olursak, sevgilnizin yemek yapabiliyor olması oldukça önemlidir. Sadece bir salata bile yapsa ve size sunsa, ideal koca olarak onu düşünebilirsiniz.

■ Hatasız kul olmaz. Ve bu hatalar, her zaman, nsanların bizim yanımızda olabileceği türden de olmayabilir. Ancak eş dediğimiz insan, şartlar ne olursa olsun yanımızda durmalıdır. Bu nedenle, yapmış olduğunuz hatalarda, onun tarafını gözlemlemeniz önemli.

Bir Kadının Aldattığı Nasıl Anlaşılır?

■ Sizin hakkınızdaki önemli detayları bilmeli… Örneğin, çayı – kahveyi kaç şekerle içtiğiniz, ne tür kıyafetleri sevdiğiniz, olaylara karşı nasıl tepki verdiğiniz… Bunları bilsin, varsın tanıştığınızda üzerinizde ne olduğunu hatırlamasın…

■ Hayatta karşımıza nelerin çıkacağını bilemeyiz. Matematiği çok iyi olan bir adam akıllıdır; bu önemli bir detay olabilir. Ancak her zaman bir matematik problemi ile karşılaşılmaz. Ama hayat, her zaman zorluklarla doludur. Önemli olan hayatınızdaki insanın, bu gibi durumlarda size önemli tavsiyeler verebiliyor olmasıdır.

Sevgilimi Evliliğe Nasıl İkna Edebilirim?

■ Moraliniz bozukken, nasıl düzelteceğini bilen adam sizin için ideal koca adayıdır. Bir espiri yapması ya da güzel bir hareketi sizin moralinizi yerine getirebiliyorsa, o sizin için doğru insan demektir.

■ Her çift tartışabilir; ancak önemli olan bunun nasıl sonuçlanacağıdır. Eğer sevgiliniz bunu biliyorsa, siz ağlarken, size rüşvet vermeden sizi nasıl normale döndürebileceğini kestirebiliyorsa, sizin için ideal insan demektir.

■ Sizin sorunlarınızı çözebilmek adına sürekli önerilerde bulunuyorsa, o adam sizi düşünen adamdır. Çünkü erkeklerin aklında sadece bir şey olmalıdır. Bu eğer iş ise, muhtemelen sizi unuturlar. Ama sevgilinizin aklında siz varsanız, ona kesinlikle hayatınızda yer vermelisiniz.

Eşim Benimle Birlikte Olmuyor Ne Yapmalıyım?

■ O sizin, sadece birlikte yaşadığınız insan olmamalı, aynı zamanda birlikte karar alabildiğiniz, sizin arkadaşınız olan kişi olmalıdır. Bu, birinizin diğerini yönetmesi olarak anlaşılmamalı, ortak karar verebilmek, ortak bir paydada buluşabilmek anlamına gelir.

■ Ev işlerinde size yardımcı oluyor olması da önemli bir diğer detaydır. Hem birlikte iş yaptığınızda, işiniz daha çabuk bitmiş olur ve birlikte daha fazla zaman geçirirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir