Erkeklerin Etkilendiği Şeyler

Her kadının, kendine göre sahip olduğu bazı özellikler vardır. Ve farkında olmadan, bu davranışlar ile erkekleri etkilemeyi başarır. Sizlere erkekleri etkileyen davranışlardan söz edeceğiz. Fark etmeden, özel bir çaba sarf etmeden birlikte olduğunuz erkeği etkilemiş olabilir; belki de sizde onu cezbeden şeyin ne olduğunu merak ediyorsunuzsunuzdur. Ya da erkekleri etkilemenin yollarını öğrenerek, hoşlandığınız erkeği elde etmek istiyorsunuzdur. O halde hemen, erkekleri etkileyen şeyleri gözden geçirelim:

Erkekleri Etkileyen Davranışlar
Erkekleri Etkileyen Şeyler

■ Erkekleri etkilemenin yolları arasında ilk sırada, güzel yemek yapmanın yer aldığını biliyoruz. Malum: Erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiği söylenir. Ama bir erkeği güldürebiliyor ve espri yapabiliyorsanız da onu etkileyebileceğinizi unutmamalısınız. Espri yeteneği sizi diğer kadınlardan bir adım daha önde kılar.

■ Erkekleri etkileyen davranışlardan bir diğeri de alçak gönüllü olmak. İstanbul’lu Gelin’i izliyorsanız, iPek’i ve insanlara yukardan bakışını mutlaka biliyorsunuzdur. Süreyya’nın alçak gönüllü oluşunu da. İki karakterden hangisi sizce daha etkileyici? Alçak gönüllü olursanız bir erkek için hem tatlı; hem de etkileyici olursunuz. Ancak kendi kişiliğinizden ödün vermeden yapmalısınız bunu.

■ Erkekleri etkileyen şeylerden bir diğeri de, kötü zamanları iyi hale getirebilmek. Birlikte olduğunuz ya da olmak istediğiniz adamın depresif zamanlarında, yüzüne hafif bir gülümseme kondurmayı başarabilen bir kadın, her zaman ilgi odağı olabilecek demektir.

■ Bir erkek, hayatında entrikalar ya da dramlar olan kadınlardansa, daha sade ve basit bir yaşamı olan kadınları tercih ederler. Bu nedenle, eğer bir erkeği elinizde tutmak istiyorsanız, olabildiğince düz olmalısınız. İnce hesaplar peşinde koşmamalısınız.

■ Çoğu erkek, güçlü kadınları sever. Kendi ayaklarınız üzerinde durabiliyorsanız, onun için etkileyicisiniz demektir. Ancak bazı erkeklerin de güçlü kadınları sevmediklerini; hatta onlardan korktuklarını belirtelim. Siz güçlü olun da, kompleksli bir erkek hayatınızda olmasa da olur.

■ Etrafınızdaki insanların iyiliği için çabalıyor ve insanları önemsiyorsanız, etkilemek istediğiniz erkek için bir adım daha ileri gitmiş olursunuz.

■ Mankenlerin çoğu ince bir vücuda sahip. Ve pek çok erkek onlardan hoşlanıyor. Ama o mankenlerin hiç biri o erkeklerin değil. Çünkü onlar aslında kıvrımlı vücut hatlarını seviyor. Bu nedenle vücudunuzdan utanmayın.

■ Erkekler etkileyen şeylerden biri de doğallık. Bir erkeği etkilemek için yapmış olduğunuz, tabiri caizse badana gibi makyaj, aslında o erkek için hiç de etkileyici değil. Sizin hafif makyaj yapıp, bunu da büyük bir özgüvenle sergilemeniz, daha fazla ilgi çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir