Kadınların Hoşlandığı Erkeklerin Özellikleri

Her insan, her zaman hemcinsleri ile arkadaşlık etmek, dostluk kurmak durumunda değildir. Pek çok kadın, erkeklerin arkadaşlığının, kadınların arkadaşlığından daha sağlıklı olduğunu savunabilir. Bunu yanlış anlayacak zamanları da artık çoktan geçtik zaten; ama kadınların hoşlandığı erkekler, zaman içerisinde arkadaştan sevgiliye de dönebilir. Bu nedenle, kadınların hoşlandığı erkek tiplerini ve kadınların hoşlandığı erkeklerin özelliklerini sizlerle paylaşmak istedik.

Kadınların Hoşlandığı Erkeklerin Özellikleri

■ Yemek yemeyi seven, gece gündüz bir kadın aradığında, yemek yemek için hazır olan ve bunun için en iyi yerleri bilen erkekler, kadınların hoşlandığı erkekler arasında ilk sırada yer almaktadır.

■ Kadınların hoşlandığı erkek tipleri arasında seyahat etmeyi seven erkekler de yer almaktadır. Bu erkeklerle birlikte seyahat etmek keyifli olacağı gibi, kadınların anlattığı seyahat deneyimlerini de bu erkekler keyifle dinlemektedir.

■ Alkolü seven erkeklerden de hoşlanan kadınlar, birlikte içmek için kendilerine bir erkek seçer, onunla içerken kendini güvende hisseder. Birlikte keyiflenmek onları mutlu etmektedir.

■ Kadınların hoşlandığı erkeklerin özellikleri arasında danışmanlık da yer almaktadır. Bir kadın zor durumda olduğunda, fikrine – düşüncesine önem verdiği, kendisinden hiç bir beklentisi olmayan bir erkeğe gidip sorunlarını anlatmayı ve ondan fikir almayı çok sever.

■ Arkadaşlığı iyi olan erkekler de kadınlar tarafından sevilmektedir. Her kadının hayatında birden fazla erkek arkadaş vardır. Ama biri vardır ki o diğer tüm kadın ve erkek arkadaşlardan daha iyidir. Aileden biri gibidir. İşte kadınların hoşlandığı erkeklerden biri de budur.

■ Saymış olduğumuz erkek arkadaşlar arasında bir tanesi vardır ki, ona sevgili gözü ile bakmayacak olan kadın, onu bir küçük kardeş gibi görür ve ondan yardım alabileceğini bilir.

■ Kadınların hoşlandığı erkek tiplerinden bir diğeri de teknoloji konusunda bilgedir. Bu zeki erkek, teknoloji ile ilgili, kadınların ihtiyacı olan tüm bilgiye sahiptir ve problemleri çözebilme yeteneği onda gizlidir. Arkadaşlıkları da bununla sınırlıdır.

■ Kimsenin yapamadığını yapabilen erkekler de sevilir. Kimsenin çözemediği sorunu o, güçlü bağlantıları ve çözümleme yeteneği sayesinde mutlaka çözer. Kadınlar da tüm zor sorunlarda, soluğu onun yanında alırlar.

■ Komik bir erkek de kadınların hoşlandığı erkekler arasında yer alabilmektedir. Bu adamlar esprilidir. Her ortamda yapabilecek şakaları vardır. Dolayısı ile onalrın bulunduğu ortam her zaman pozitiftir.

■ Kadınlar, kendilerini etkileyen erkeklerden de hoşlanırlar. Ama bu erkekler genellikle onların uzağındadır. Ortak arkadaş, iş arkadaşı, uzaktan bir arkadaş… Ama mutlaka bu adamın etkileyici bir özelliği vardır.

■ Sevgilisi ile olan diyaloğu beğenilen erkek de kadınların hoşlandığı erkekler arasında yer almaktadır. Bu erkek bir kadının sevgilisi değildir; ama kadın hep, birlikte olsalar nasıl olacaklarını düşünür. Ve onu kaybetmeyi asla göze alamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir