Kadınlar Hangi Erkeklerden Vazgeçemez?

Bazı kadınlar bazı erkekleri görmezden gelir. Bazı kadınlarsa bazı erkeklerden vazgeçemez… Aslında bu durum kadına değil, erkeğe bağlı olarak değişkenlik gösterir. Vazgeçilmeyen erkek tipi, kadınların vazgeçemediği erkekleri ortaya çıkartır. Peki kadınlar hangi erkeklerden vazgeçemez? Hangi erkeklerden vazgeçilmez? Kimbilir, belki siz de kadınların vazgeçemediği erkeklerden olabilirsiniz. İşte o özellikler:

Kadınlar Hangi Erkeklerden Vazgeçemez?
Hangi Erkeklerden Vazgeçilmez?

■ Vazgeçilmeyen erkek tiplerinden ilki spor yapanlar. Hele bir de vücut yapıları kaslı ise yani spor yaptıkları belli olan erkekler, pek çok kadına güven veriyor olmaları dolayısı ile vazgeçilmezler.

■ Kadınların vazgeçemediği erkeklerden bir grubu da asi erkekler. Kötü çocuk, yaramaz çocuk gibi olan bu erkekler genellikle yakınları tarafından, asla biriyle mutlu olamayacak gibi değerlendirilir. Ancak bu erkekler aslında kadınların vazgeçemediği erkekler grubunda yer almaktadır. Ne zaman ne söyleyecekleri, ne yapacakları belli değildir; her şeye sürekli karşı gelmektedirler. Ama vazgeçilmez olurlar… Ne tuhaf değil mi?

■ Bazı kadınlar ev işi yapmayı sevmez. Mutfak işi, yemek yapmak onlar için işkenceden farksızdır. Ve bu kadınlar, iyi yemek yapan, mutfakta gerektiğinde sorumluluk alabilecek erkeklerden vazgeçemezler.

■ Özellikle hayvanları seven, hayvanlara karşı duyarlı olan kadınlar, hayvan sahibi erkeklerden vazgeçemiyor. Parkta köpeğini dolaştıran bir erkek her zaman, hayvanları seven bir kadının ilgi odağında yer alabiliyor.

■ Sanatla ilgilenen, özellikle de romantik şarkılar seslendiren erkekler, kendileri gibi romantik ve ince ruhlu kadınların vazgeçilmezi oluyor. İster sanatınızla konuşulun; isterseniz sadece sanatınız bilinsin, siz bir adım öndesiniz.

■ Özellikle yabancı kültürlere ve tanımadıkları insanlara ilgisi olan kadınlar, yabancı erkeklerden vazgeçemez. Onlardan bir şeyler öğrenir ve bu durumdan sıkılmayacakları için çok zaman geçirmek isterler.

■ Doktorluk mesleğini kadınlar erkeklere çok yakıştırıyor ve bu mesleğin havalı olduğunu düşünüyorlar. Çünkü yapılması zor ve aynı zamanda kutsal bir meslek. Bu nedenle, vazgeçilmeyen erkekler arasında doktorlar da yer alıyor.

■ Kadınlara güven veren ve sürekli mutlu olmalarını sağlayan erkekler de kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir