Etkileyici Bir Erkek Olmanın Yolları

Kadınları etkilemek her zaman sanıldığı kadar kolay olmayabilir; hele bir de günümüzde, kriter olarak adlandırılan, kadınların birlikte olmak istedikleri erkeklerde aradıkları bazı özellikler varsa… Peki, istediğiniz kadını elde edebilmek için etkileyici bir erkek olmak çok mu zor? Aslında sanıldığı kadar değil. Peki etkileyici bir erkek olmak için neler yapılmalı? Madem etkileyici bir erkek olmanın yolları o kadar kolay; peki nedir bu yollar? Hiç zaman kaybetmeden size bu sorunun yanıtlarını aktaralım.

Etkileyici Bir Erkek Olmanın Yolları

Etkileyici bir erkek olmak, ama bunu televizyonda gördüğünüz oyuncular kadar başarılı gerçekleştirebilmek istiyorsanız hatırlatalım. Onlar film; ya da dizi… Ama onlar kadar etkileyici bir erkek olmak için de şansınız var tabi ki: Çok yakışıklı olur, zengin olur, kariyer sahibi olursunuz ve tüm kızlar peşinizden koşarlar. Ancak etkileyici bir erkek olmanın yollarını tek bir kadın üzerinde deneyebilmeniz daha kolaydır.

Öncelikle, etkilemek istediğiniz kadının ne istediğini, nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını bilmelisiniz. Buna ihtiyacınız var; çünkü onu etkilemek için önce ona istediklerine sahip olduğunuzu göstermeniz gerekiyor. Fakat bunu yaparken sakın olmadığınız bir kişi olmaya çalışmayın. Aksi halde ilişki gerçekten de istediğiniz gibi başlar; siz o kadını etkilerseniz, sonrasında istekleri ile başa çıkmanız zorlaşabilir.

Kadınların ne istediklerini tahmin edebilmek de oldukça zordur. Kimi kadın yakışıklı erkek ister; ama her kadının yakışıklılık kavramı da birbirinden farklıdır ve insan sevdiği erkeği çirkin dahi olsa yakışıklı olarak görebilir. Yaşam standartlarını sağlayabilecek kadar zengin olmasının yeterli olacağını düşünür; siz bunu, evin faturalarını ödeyen, alışverişini yapan bir erkek olarak değerlendirirsiniz; ama o kadının kuaförü de vardır, dışarda yediği yemekleri de vardır.

Kadınlar erkeklerin kendileri ile ilgilenmesini ister; ama o ilginin fazlası da kadınları sıkar ve böyle olunca da erkekler ne yapacaklarını şaşırır kalırlar… Mesela, babası ile arası iyi olmayan; ya da babası vefat etmiş bir kadın, babası gibi bir erkek ister; böyle kadınların kendilerinden bir kaç on yaş büyük erkeklerle çıktıklarını görebilirsiniz; hatta bu, onda ne bulmuş olabileceği ile ilgili sizi şaşırtır ki aslında ihtiyacı olan babasını bulmuştur belki de…

Her kadın kendisine iltifat eden erkekten hoşlanır… Tamamen yanlış bir algıdır bu. Bazı kadınların iltifattan hoşlandığı doğru; ama hepsinin değil. Bir kadını iltifat etmek için Angelina Julie’ye benzetirsiniz; o kadın bundan hoşlanmaz; hatta güzel olmadığı için ona benzetildiğini düşünebilir… Kısacası kadınları anlamak zor. Ne istediklerini, nelerden hoşlandıklarını tahmin edebilmek ise neredeyse imkansız.

O zaman siz de tahmin etmek yerine öğrenin. Bunu, o kadını tanımaya çalışarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Peki genel olarak bir soru daha sorsak? Etkileyici bir erkek olmak için zengin olmak zorunda mısınız?

Çok zengin bir erkek düşünün. Bu erkeğin çok da güzel bir sevgilisi olsun. Her doğum gününde adam sevgilisine bir kamyon gül göndersin. Ve sonrasında, güzel olan, zengin adamın sevgilisine, o adamla birlikte olduğu için ne kadar mutlu olduğunu sorun. Eğer size, “Beni gerçekten sevdiğine inanmıyorum” derse şaşırmayın. Sevgi, yürek, mutluluk parayla değil unutmayın. Ama sadece paranız olmadığını bahane ederek de onu bir gülden mahrum bırakmayın. Gördüğünüz bahçelerden birinden bir tane gül koparsanız ve ona verseniz bu sizi hırsız yapmaz; sadece sevgilisini mutlu etmeye çalışan bir adam olursunuz. Ne demişler: Az veren candan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir