eski-sevgilimi-unutamiyorum

Sizin SorularınızCategory: Ayrılıkeski-sevgilimi-unutamiyorum
Berfu asked 6 sene ago

Eski sevgilimle 1 ay once ayrildik uzak mesafe iliskisi yasiyorduk ve sozde beni cok seviyordu istesacma sapan gelecege sair bir suru planimiz vardi aslinda ojulu bu yil bitecekti ama megerse 2 yili varmis ve bana bunu iliskimizin basindan beri bildigini soyledi 6 aylik bir iliskimiz oldu ya ben gittim ya o geldi neyse 6. Ayimiz icin bana bir suru hediye almis sozfe ondan once ayrildi benden bir anda bana tasma taktin hayatimi elimden aldin dedi ve buna benzer birsuru sey bana onun da hatalari oldu benimde ona hatalarim oldu ama ayrilmasini beklemiyordum aklimdan cikarmaya calisiyorum ama olmuyor yani her an aklimda ya da ruyamlarimda hep agladigini goruyorum ve bana nispet yapar gibi ayriligimizin ardindan hemen fotograf koyup arkadaslari bir suru yorum yapti yok geri donduler filan sozde iyi birine benziyordu ama beni cok yipratti normalde boyle bir insani hayatimda istiyor bile olmam gurur kirici ama suan cok caresiz ve ne yapacagimi bilmiyorum

1 Answers
Almina Staff answered 6 sene ago

Berfu merhaba.
Haklısın zor bir durum, ama bunu yaşayan ne ilk klşisin, ne de son olmayacaksın çünkü her gün buna benzer en az 2 – 3 soru alıyorum. Onu unutmak için, her şeyin öncesinde sosyal medya hesaplarına bakmayacaksın. Senden sonra ne paylaşmışsa paylaşmış; kim ne yorum yaptysa yapmış, önemsemeyeceksin.
İyi ya da kötü biri olması da artık senin sorunun değil; onu da düşünme, ayrılmışsınız ve ilişkiyi, zamanı geri alıp yaşanmamış da sayamazsın.
Hayatına yeni bir insanı dahil etmeye çalış. Ve herkese, her söylenene hemen inanma, güvenme.