Bir Erkeğin Pişman Olduğunu Nasıl Anlarız?

Bir erkeğin, pişmanlığını dile getirmesi, hata yaptığını kabullenmesi her zaman çok zordur. Erkektir ya; hata yapmaz. Ama ayrılık kapıyı çalmadan içeri girer. Sevgilisine; ya da eşine sinirlenen bir erkek, bağırıp çağırıp, sonrasında da bitti diyerek kapıyı çarpıp gidebilir. Ve sonrasında pişman dahi olsa, bir erkeğin pişmanlığını dile getirmesi oldukça zordur; biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi. Peki bir erkeğin pişman olduğu nasıl anlaşılır? Bir erkeğin pişman olduğunu nasıl anlarız? İşte sizlere bazı ipuçlarından söz ederek, bir erkeğin pişmanlığını anlamanıza yardımcı olmaya çalışacağız. Eğer karşınızdaki erkek biraz katı ise pişman olduğunu anladıktan sonra onu yumuşatmak sizin göreviniz olacaktır.

Bir Erkeğin Pişman Olduğunu Nasıl Anlarız?
Bir Erkeğin Pişman Olduğu Nasıl Anlaşılır?

■ Birlikteliklerde taraflar, birlikte olduğu insanlarla arkadaşlarını, akrabalarını, ya da yakınlarını tanıştırır. Eğer erkek arkadaşınız ya da eşiniz çok sosyal bir insan değilse, sizin tanıştırmış olduğunuz insanlarla zaman geçirmek istemeyecek, onları arayıp sohbet etmeyecektir. Sizinle birlikteyken onlardan uzak duran erkek, sizden ayrıldıktan sonra onlarla karşılaşırsa; ya da onlar kendisini ararsa konuşur elbette; çünkü medeniyet bunu gerektirir. Ama, eğer kendisi onları arıyor, görüşmek istiyorsa ve biraz önce belirtmiş olduğumuz gibi, sizinle birlikteyken bunu yapmamış ise bu durum bir erkeğin pişmanlığını gösterebilir. Çünkü bir erkek için biten bitmiştir. Ortak arkadaşlarla görüşmek gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü sizden haber alacağını bilir. Eğer kendisi onlarla görüşmek istiyorsa; hatta bunun için çabalıyorsa, muhtemelen sizden haber almak istiyor demektir.

■ Sosyal medya, kadınların, erkeklerden daha çok tercih ettiği bir platformdur. Ama ayrıldığınız adam, sizin sosyal medya kullandığınızı biliyorsa ve sizi özlemişse, ne yaptığınızı, kimlerle olduğunuzu merak ediyorsa, muhtemelen sosyal medyayı eskisinden daha sık kullanmaya başlayacaktır. Ve daha da ilginci, sizi takip ettiğini size belli edecektir. Paylaşımlarınızı beğenecek, belki retweetleyecektir. Kendi hesabında ise ikiniz için anlamlı olan mesajlar, birlikte dinlediğiniz şarkılar gibi paylaşımlarda bulunur. Yani sizi özlediğini, sizinle iletişim kurmak istediğini belirtir. Bu bir erkeğin pişmanlığının en iyi göstergelerindendir. Sonrası ise sizin bileceğiniz iş. İsterseniz engeller; isterseniz izlemede, beklemede kalırsınız.

■ Derler ya: Şişede durduğu gibi durmaz. Alkollü olan insan ne yaptığını hatırlamaz; ya da hatırlasa bile, söylemek istediği şeyleri söyler ve alkolün arkasına sığınır. Size olan özlemini gecenin bir yarısı attığı mesajlarla dile getiriyor ve sonrasında sorduğunuzda, alkollüydüm, hatırlamıyorum gibi şeyler söylerse, bu da pişmanlık belirtisidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.